KONST / Litografier / Modeplanscher 13789096
nr 1378 9096
Modeplanscher
diverse, Frankrike, oramade lösa blad
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 15 februari 2021
kl 20:27:29
100 kr
250 kr
300 kr